sobota, 29 listopada 2014

Save the date - zarezerwujcie datę!


          U nas w Polsce jeszcze nie tak bardzo praktykowane, ale jak widać w krajach anglojęzycznych dosyć popularne. O co chodzi? Szczęśliwi mamy datę ślubu więc ogłośmy to światu!
Save the date to krótki komunikat, który młodzi wysyłają przed oficjalnymi zaproszeniami, znając już datę ślubu. 'Save the date' będzie zawsze gdzieś blisko pod ręką, data ślubu się gościom nie pomyli i nie zarezerwują sobie wycieczki wakacyjnej! Albo zaplanują właśnie w nasze strony:)
Ja lubię dostawać małe ładne niespodzianki i ucieszyłabym się taką wstępną wiadomością. Bo często są wykonane bardzo pomysłowo i estetycznie, np. w formie zdjęć lub pocztówki. Ciepło się myśli o przyszłych nowożeńcach, a później zostaje miła pamiątka.
My nie zdecydowaliśmy się na taką formę, większość osób wie o ślubie od nas osobiście lub telefonicznie, ale jako taka ciekawostka i dodatkowa atrakcja, zawsze na plus!
Aż mi się zachciało zrobić takie ładne! :) Ale nie próżnujemy i wkrótce idziemy wybierać papier na zaproszenia. O nich też już wkrótce.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz