czwartek, 16 kwietnia 2015

Wiosna, ach to Ty!

          Mamy wiosnę, czas więc na kwiaty i powiew świeżości! Na początku skupiałam się tylko na jednym najważniejszym kwiecistym elemencie ślubnym - bukiecie. Okazało się jednak, że jest mnóstwo innych rzeczy, do których można wykorzystać kwiaty. Tyle rzeczy można z nich zrobić, nie mówiąc o wspaniałych dekoracjach w kościele czy na sali weselnej. Kwiaty na ślubie są wszędzie! Dodają uroku i tworzą piękne dopełnienie całości. Zaczynając od niewielkich dekoracji samochodu lub butonierki Pana Młodego na wielkich girlandach kończąc! 
urocze te drzwi! :)


kwiaty rosnące w ogrodzie są naturalną piękną dekoracją!

       Oczywiście wśród wszystkiego najważniejszy jest bukiet Panny Młodej:) Mam już pomysł na swój. Szaleję za gipsówką, różami angielskimi, piwoniami.. Musi pasować do sukni więc wybiorę raczej róże, gipsówka natomiast będzie elementem dekoracyjnym np. w kościele i na przyjęciu weselnym.


A u nas w Szczecinie już kwitną magnolie i robi się coraz cieplej :) wiosna prawie w pełni!Bukiet z gipsówki - prosty, ale mnie zachwycił. Pasuje do zwiewnych i lekkich sukienek.


parasolobukiet, co Wy na to?

        Zainspirowało mnie zdjęcie z kwiatami na włosach. Chociaż wiadomo, że takie uczesanie jest tylko do zdjęcia i nie dla Panny Młodej, ale jest w nim coś niesamowitego. Kobieta jest takim jednym wielkim pięknym kwiatem. Następny wpis zdecydowanie kobiecy. Wianki, niesforne upięcia,koczki.. Kwiaty we włosach :)


Źródło zdjęć: Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz