wtorek, 21 lipca 2015

Lipiec bardzo intensywny!

       Ciężko zebrać myśli w ten ostatni miesiąc przed ślubem. Po czerwcowej sesji na uczelni od razu zabrałam się za ostatnie rzeczy, które trzeba było zorganizować przed weselem czyli: w końcu mam buty (do kupienia jeszcze te na zmianę bez obcasa), odbyły się bardzo intensywne przymiarki sukni, obrączki odebrane, mój bukiet ustalony, fryzura prawie, ale ważne, że fryzjer zarezerwowany, pierwszy taniec nauczony, zostaje tylko ćwiczenie w butach i szerokiej halce:)
Teraz na odpoczynek nie ma zbytnio czasu. Jesteśmy również w trakcie szukania naszej podróży poślubnej - już nie mogę się doczekać jak nie wiem co!

       Do zrobienia jest jeszcze KSIĘGA GOŚCI! Chcemy mieć dobre wspomnienia ze wszystkimi, którzy będą razem z nami świętować ten dzień. Czekam aż po ślubie na spokojnie usiądziemy sobie wygodnie i będziemy czytać wszystkie życzenia i wpisy. Wymyśliliśmy, że nasza księga gości będzie wyglądała nieco inaczej niż standardowa. Zrobimy koszyk rad, do którego każdy będzie wrzucał swoją radę dla nas - świeżo upieczonego małżeństwa:D Na pewno przydadzą się w przyszłości te, które będą od doświadczonych małżonków! I pewnie pośmiejemy się przy tym trochę czytając rady młodych lekkoduchów ;)
       Planujemy żeby rady były podpisane, wkleimy je później do albumu ze zdjęciami. Rada wujka Zenka i cioci Krysi pod ich zdjęciem. Myślę, że to fajna pamiątka:)

Poniżej ciekawe pomysły na księgę gości:Źródło zdjęć: Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz