poniedziałek, 22 grudnia 2014

all I want for Christmas is.. You!


    Pierwszy śnieg w tym roku wywołał u mnie uśmiech i dziecięcą radość. Chociaż zniknął w mgnieniu oka i żeby ulepić bałwana jeszcze troche czasu minie to kalendarzowa zima już się zaczęła, a pojutrze Wigilia:)
Czas więc na zimowo-sylwestrowy post!

Zimą też można urządzić super wesele. Nowy rok to dobra okazja żeby wykorzystać tę porę roku do zorganizowania przyjęcia weselnego właśnie w sylwestra. Będzie to symboliczne wejście w nowe wspólne życie:) Dodatkowymi plusami jest przerwa świąteczna i wolne dni, w ciągu których można zrobić rodzinne i długie świętowanie.

Nie ma możliwości zorganizowania zimowego wesela na świeżym powietrzu więc widzę je albo w eleganckiej sali z dekoracjami w stylu Marii Antoniny, bardziej wykwintnie i sylwestrowo albo świątecznie, naturalnie - w przytulnym pomieszczeniu z kominkiem i rustykalnymi dekoracjami.
Jak święta to choinka, jak choinka to lampki. Szaleję za nimi w każdej postaci. Dodają mnóstwo uroku i ciepła. Nawet latem mogą być dobrą dekoracją i doświetleniem całości. U nas pojawią się na pewno! Ostatnio zakochałam się w cotton light balls. A na sylwestrowym wystrzałowym weselu widzę jeszcze oczywiście fajerwerki i zimne ognie!! 

Zima, a już w szczególności góry kojarzą mi się wspaniale, ze względu na nasze zaręczyny!! :) bajkowy ich opis można przeczytać o TU!

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO (weselnego) NOWEGO ROKU!! :)


weselno-sylwestrowe zaproszenie

zdrowie Młodej Pary!
weselno-sylwestrowe druhny:)

pani zima 
wymarzony snowboardowy tort! 
pomysłowa księga gości

źródło zdjęć: Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz