wtorek, 30 grudnia 2014

Pantofelki Kopciuszka

            Zbliża się koniec (pięknego) roku 2014. Dodatkowo szansa na bałwana staje się coraz bardziej realna! Mogłabym ten rok podsumować jednym zdaniem - był dla mnie bardzo dobry i szczęśliwy. Nie będę pisać teraz miliona postanowień noworocznych, nastawiam się na niego bardzo pozytywnie. Tyle niespodzianek, które zaowocują w następnym roku! Szykuje się najpiękniejszy dzień w moim życiu:) Najlepsze jeszcze przed nami!! A tak w ogóle to 'Bóg nigdy nie mruga' - polecam:)

            W związku z tym, że jutro czeka nas sylwestrowy bal postanowiłam Was zainspirować i pokazać oprócz mnóstwa pięknych pantofelków - kolejnego marzenia panny młodej, pomysły na mega księżniczkowe wesele rodem z pałacu Kopciuszka. To idealny pomysł i motyw przewodni na weselu, które ma odbyć się właśnie w eleganckim, wielkim pałacu! Nie moje klimaty, ale mimo wszystko pięknie i po królewsku! Jak przystało na królewnę z bajki:)

            Buty to nieodłączny element i wcale nie mniej ważny od sukni ślubnej! Poza tym butów nigdy za wiele. A na ślub muszą być przecież prześliczne.
Nawet jak suknia jest długa, to chyba żadna z Panien Młodych nie zdecydowałaby się na byle co, bo 'przecież nie widać'.Nie ma takiej opcji!
Problem czy wysokie czy nie, przy długiej sukni trzeba rozwiązać na początku, ponieważ, co ważne - jak już znajdziemy naszą suknie to przymiarki odbywają się do butów. Mogą to być na razie jakieś inne, ale tej samej wysokości co na ślubie.
Nie ma co szaleć z obcasem, bo mamy w nich przetańczyć przecież calutką noc!
Liczy się wygląd, ale o wygodzie w tym dniu nie zapominajmy!

Przed Wami królewskie piękności:

Kopciuszku! już 12!!
Yeah, right!
Klasyczne, białe.. :)
Świetny pomysł!Źródło zdjęć: Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz